Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki Karwieńskie Błoto Drugie – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Pomorzu

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

3 000 000 zł6 166 m² 486,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Karwieńskich Błotach Drugich - 6166 m tuż przy ul. Wczasowej, z mediami w drodze (prąd, gaz, woda, internet) i dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona

Karwieńskie Błoto Drugie,pomorskie

329 000 zł267 m² 1 232,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nadmorska enklawa spokoju - działka rolna z domkiem kilka minut spacerem od plaży Jeśli marzysz o miejscu, gdzie można naprawdę odpocząć - z dala od miejskiego zgiełku, blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka komercyjna ogrodzona

Karwieńskie Błoto Drugie,pomorskie

906 500 zł1 850 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni ok.1850 m , położona w Karwieńskich Błotach Drugich, tuż przy ul. Wczasowej. Nieruchomość stanowi propozycję wydzielania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna, ul. Wczasowa

Karwieńskie Błoto Drugie,pomorskie

270 000 zł2 756 m² 97,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Karwieńskie Błota Drugie ul. Wczasowa druga linia (odległość do morza ok. 1300 m w linii prostej) Atrakcyjna działka rolna o pow. 2756 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 47.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka

Karwieńskie Błoto Drugie,pomorskie

1 800 000 zł5 008 m² 359,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jedna z niewielu działek budowlanych w Karwieńskich Błotach, o łącznej powierzchni 5008 m2, na co składa się 1184 m2 powierzchni przeznaczonej pod zabudowę, reszta stanowi tereny.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł352 m² 33,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowy kompleks działek położony Karwieńskich Błotach, zaledwie 2 km od plaży. Teren stanowi udział w działce z przypisaną powierzchnią do wyłącznego korzystania,.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł1 020 m² 0,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: karwieńskie Błoto Drugie leży na wschodnim krańcu Wybrzeża Słowińskiego, na zachód od Kanału Karwinka. Wieś graniczy: od wschodu z Karwią, z południa z miejscowością.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Karwieńskie Błoto Drugie,pomorskie

2 924 000 zł8 600 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad morzem Karwieńskie Błoto Drugie 8 600 m2 opis nieruchomości: duża działka o powierzchni 8 600 m2 (działka nr 22/2) położona około 200 m od zejścia na plażę nr 11. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: karwieńskie Błoto Drugie spokojna, nadmorska miejscowość położona w gminie Krokowa, w powiecie puckim. Okolica ceniona za szerokie, piaszczyste plaże, bliskość natury oraz.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł434 m² 126,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 434 m2, karwieńskie Błota - 1500 m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł555 m² 263,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż udział 555 m2 w działce o powierzchni 3339 m2 położonej w miejscowości Karwieńskie Błota II. Na działce znajduje się domek holenderski 3 pokojowy wraz z dobudówką.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł442 m² 158,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 442 m2 w letniskowej miejscowości Karwieńskie Błota. Nadmorska miejscowość Karwieńskie Błoto Drugie znajduje się w gminie Krokowa i charakteryzuje ją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Karwieńskie Błoto Drugie,pomorskie

885 000 zł5 900 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka o powierzchni 5900m2 położona w nadmorskiej miejscowości Karwieńskie Błota. Działka oddalona ok 2,5 km od morza i pięknej piaszczystej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

205 500 zł685 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

2 działki rekreacyjne na sprzedaż znajdujące się 1000m od plaży w Karwieńskich Błotach. Powierzchniac: - 685 m2; cena: 205 000 pln - 814 m2, cena; 244 000 pln Każda działka jest w kwocie.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł615 m² 144,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Karwieńskie Błota II | Działka 615 m2 | 600 m od plaży | 89 000 zł Twoje miejsce na letni wypoczynek lub inwestycję! Na sprzedaż działka o powierzchni 615 m2, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 020 m² 97,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł615 m² 138,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 615 m2, położona w spokojnej i atrakcyjnej turystycznie miejscowości Karwieńskie Błota II, zaledwie 600 metrów od szerokiej, piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł229 m² 436,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż udział w działce - Karwieńskie Błoto. Udział.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł28 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż unikalna działka o powierzchni 2,8 ha, położona w malowniczej miejscowości Karwieńskie Błoto, w gminie Krokowa, woj. pomorskie w otulinie Nadmorskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł503 m² 117,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 503 m2, karwieńskie Błota - 1500 m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna

Karwieńskie Błoto Drugie,pomorskie

89 000 zł1 100 m² 80,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rekreacyjna 1100 m? - 1000 m od plaży nr 15 | Karwieńskie Błota | Nadmorski Park Krajobrazowy Marzysz o własnym kawałku ziemi nad Bałtykiem? Takim, gdzie budzisz się rano,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Ogłoszenia w pobliżu

Działka budowlana

Karwieńskie Błoto Pierwsze

310 000 zł1 241 m² 249,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Sławoszynku - idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Opis nieruchomości: powierzchnia: 1241 m Lokalizacja: sławoszynko, spokojna miejscowość blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

399 000 zł1 007 m² 396 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. **2 działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

199 000 zł500 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka 500 m Z.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

209 000 zł507 m² 412 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka 507 m Z.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

Działka Karwieńskie Błoto Pierwsze

Karwieńskie Błoto Pierwsze

4 134 160 zł51 677 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży 17 działek budowlanych w Karwieńskich Błotach - blisko morza! Przedmiotem oferty jest kompleks 17 działek o łącznej powierzchni 51 677 m , zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

140 000 zł381 m² 367,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Sprzedam działkę rolną - Karwieńskie Błoto 381 m wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

1 333 000 zł8 600 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka koło Karwi w Karwińskich Błotach drugich działka nr 22/3 powierzchnia 41366m2 przy zejściu na plaże nr 11. Miejsce na Camping , domki letniskowe , pole golfowe siedlisko rolne itp. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

1 550 000 zł10 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

150 000 zł604 m² 248,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko W onyx home! karwia twoje miejsce nad bałtykiem! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 604 m2 położona w Karwi w powiecie Puckim. Działka jest płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

295 000 zł3 002 m² 98,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Karwieńskie Błoto Drugie to jeden z najbardziej uroczych nadmorskich zakątków dla osób kochających morze,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

1 273 000 zł1 158 m² 1 099,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Karwia ul. Śmiała (odległość ok. 370 m od ul. Wojska Polskiego, ok. 570 m od plaży i morza, ok. 5 km do Jastrzębiej Góry) Karwia to urokliwa miejscowość nad Morzem Bałtyckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

6 950 000 zł6 090 m² 1 141,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z pnb - 2838 pu - 64 apartamenty plus spa - basen! Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej działki inwestycyjnej z pozwoleniem na budowę, położonej w malowniczej nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

289 000 zł2 780 m² 103,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, zaledwie 3,9km od piaszczystej plaży w Karwi czeka na nowych Nabywców! działka: działka o przeznaczeniu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +3 km

207 650 zł4 153 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz dużej działki w spokojnym, nadmorskim regionie, z szybkim dostępem do morza i pełną infrastrukturą w pobliżu? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +5 km

524 550 zł4 035 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o pow. 0,4035ha zlokalizowana w Goszczynie przy ul. Miodowej, widoczna z ul. Żarnowieckiej, drogi wojewódzkiej 213 wiodącej z Krokowej do Żarnowca. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +5 km

220 000 zł861 m² 255,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam pięknie położoną działkę budowlaną w miejscowości Sławoszyno, gmina Krokowa, składającą się z dwóch działek o powierzchni 420 m2 i 441 m2, co łącznie daje 861 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +5 km

299 000 zł1 300 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1300 m2, płożona w miejscowości Sławoszyno w gminie Krokowa. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje mn/u (.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +5 km

299 000 zł1 510 m² 198,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana 1510 m - Sławoszyno, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +5 km

115 000 zł294,50 m² 390,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rekreacyjne położone zaledwie 700 m2 od morza! W ofercie dwie działki każda o powierzchni 289,5 m2 zlokalizowane w miejscowości Ostrowo, gmina Władysławowo, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Karwieńskie Błoto Drugie +5 km

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij